GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 5268426
nr 526 8426
Porslin
6-del, Kina 1700/1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 maj 2008
kl 17:29:55
100 kr
850 kr
200 kr
550 kr
850 kr